POP/POS materiály a reklamné predmety sú jedným z najlepších reklamných nástrojov. Vhodne zvolené ich môžete využiť ako pozornosť pre nových aj súčasných zákazníkov. Tieto produkty vám ponúkame s potlačou aj bez potlače a vieme ich vyrobiť aj na zákazku podľa vašich požiadaviek.

 

Roll-Up a Stand-Up

 

Ľahký a jednoducho manipulovateľný mobilný stojan so zrolovateľným reklamným bannerom. Roll-up a Stand-up patria medzi najpoužívanejšie reklamy nosiče v interiéry. Štandartne sú dodávané v šírkach 800 – 1500 mm a môžu byť aj v obojstrannom prevedení. Súčasťu každého balenia je aj prenosný textilný vak.

 

portfolio-POP_POS-reklamne_predmety-roll-up

 

POP/POS stojančeky

 

POP („Point Of Purchase“ – miesto nákupu) a POS („Point Of Sale“ – miesto predaja) stojančeky sú dôležitou súčasťou každej prezentácie v mieste predaja alebo nákupu. Všetky POP/POS materiály vyrábame na zákazku a je možné ich vyrobiť z rôznych materiálov ako plast, kov, kartón atď.. Medzi POP/POS materiály patria napríklad nadregálové dekorácie, top karty, regálové lišty, woblery, stopery a rôzne iné.

 

portfolio-POP_POS-reklamne_predmety-POP_POS-stojanceky

 

Reklamný textil

 

Reklamný textil je veľmi často používaným prvkom pre budovanie značky, propagáciu firmy alebo produktov. Pod pojmom reklamný textil si môžeme predstaviť firemné oblečenie, pracovné odevy, oblečenie na bežné nosenie, tričká, šiltovky ale aj potreby pre hotely ako sú župan alebo uteráky. Potlačiť, nažehliť alebo vyšiť reklamný textil je možné označiť až 10 technológiami.

 

portfolio-POP_POS-reklamne_predmety-textil

 

Tašky

 

Jednoduchý, ale účinný a obľúbený reklamný predmet. Tašky ponúkame papierové, igelitové, ale aj ekologické textilné. Potlač, veľkosť a farebnosť vyhotovíme podľa požiadaviek zákazníka.

 

portfolio-POP_POS-reklamne_predmety-tasky

 

Vlajky

 

Vlajky ako silný marketingový nástroj spĺňajú okrem prezentačného aj navigačný účel a vypovedajú o serióznosti a dôstojnosti firmy. Firemné a klubové vlajky a zástavy vyrábame podľa požadovaných rozmerov, farebnosti, tvaru. Uchytenie vlajok býva karabínkami, prípadne na hornej strane vlajky je „tunel“ pre stožiare s napínacím ramenom.

 

portfolio-POP_POS-reklamne_predmety-vlajky

 

Kancelárske potreby a darčeky

 

Praktické predmety a darčeky spravia vašim zákazníkom radosť, a vašej firme zaistia reklamný priestor, ktorý je neustále na očiach. Nenásilnou formou logo vašej firmy zviditeľníte a dostanete do povedomia ľudí. Tieto predmety vhodnou technológiou potlačíme, prípadne vaše logo vygravírujeme alebo vypálime laserom. Patria k nim písacie potreby, ceruzky, luxusné perá, kancelárske potreby manažérske darčeky, diáre, hodiny, hračky, drobné elektro, nožíky, baterky, prívesky a iné)

 

portfolio-POP_POS-reklamne_predmety-kancelarske_potreby-darceky