Pylóny

 

Pylóny sú atraktívne zvislé reklamné pútače, zvačša exteriérové, slúžiace na zviditeľnenie a odovzdanie informácií z väčšej vzdialenosti. Základom pylónu je oceľová konštrukcia ošetrená žiarovým zinkovaním stojaca na samostatnej betónovej podstave, opláštená rôznymi druhmi pohľadových materiálov (kompozitné dosky, nerezový plech atď..).Môžu mať rôzne tvary a veľkosť podľa požiadaviek zákazníka a je možné ich vyrobiť svetelné ako aj nesvetelné. Ako svetelný zdroj používame LED systémy. Rozdeľujeme ich do dvoch skupín.

 

portfolio-reklamne_pylony_a_kiosky-pylony

 

Štandardné pylóny

 

Sú vyrábané z typových hliníkových profilov (napr. Comhan). Takýto pylón sa skladá z hliníkového rámu do ktorého je vložené plexisklo (opálový akrylát) alebo hliníkove panely rôznych výšok. Rám a panely sú viditeľné a sú v prevedení Elox alebo povrchovo upravené práškovou farbou (Komaxit) podľa RAL vzorkovníka. Rozmery týchto pylónov sú limitované dĺžkami profilov. Grafický motív môže byť vyrobený zo samolepiacich fólií alebo gravírovaný a je tiež možné ho doplniť o 3D prvky.

 

portfolio-reklamne_pylony_a_kiosky-standardne_pylony

Atypické pylóny

 

Vyrábané sú zo zváraných oceľových alebo hliníkových profilov. Rám konštrukcie nie je viditeľný a na opláštenie používame kompozitné dosky rôznych farieb alebo plech (hliníkový, nerezový alebo pozinkovaný) povrchovo upravený práškovou farbou (Komaxit) podľa RAL vzorkovníka. Grafický motív je do pylónu vyfrézovaný, pričom presvetlená je len vyfrézovaná časť, ktorá može byť doplnená o vyfrézované plexisklo nalepené translucentnými fóliami rozličných farieb určených pre lepší rozptyl svetla. Presvetlené časti pylónu je tiež možné vyrobiť v 3D prevedení.

 

portfolio-reklamne_pylony_a_kiosky-atypicke_pylony

 

Kiosky

 

Sú interaktívne, mobilné a samonosné reklamné stojany, plniace rozličné funkcie či už so zabudovyným počítačom, audio-vizuálnou technikou prípadne inými prístrojmi. Podľa požiadaviek zákazníka pripravíme návrh, vizualizáciu a vyriešime rôzne technické aplikácie vedúce k plnej funkčnosti zariadenia. Možnosť rozloženia pre lepší prenos je samozrejmosťou. Kvalitnú hliníkovú konštrukciu doplníme o pohľadové materiály, tak aby stojan spĺňal aj estetické parametre.

 

portfolio-reklamne_pylony_a_kiosky-kiosky

 

Produktové stojany

 

Slúžia na umiestnenie výrobkov a produktov klienta vo verejných priestoroch a prezentačných miestnostiach. Naša spoločnosť vám podľa požiadaviek pripraví návrh a doporučí materiál na vyhotovenie (kartón, kompozitné dosky,plasty, kovové plechy) tak aby stojan spĺňal estetické ako aj kvalitatívne požiadavky. Ponúkame rôzne povrchové úpravy ako aj polepy potlačenými samolepiacimi fóliami, ktoré pre lepšiu ochranu potiahneme laminom.

 

portfolio-reklamne_pylony_a_kiosky-produktove_stojany

 

Stánky

 

Tvoria neodmysliteľnú súčasť výstav, kontaktných a prezentačných centier. Ponúkame kompletný reklamný polep (branding), prípadne zabezpečíme jeho výrobu, návrh, dovoz a rôzne dodatočné technické úpravy.

 

portfolio-reklamne_pylony_a_kiosky-stanky