Tlačoviny patria medzi základné komunikačné kanály medzi firmou a zákazníkom. Ich vzhľad a prevedenie by malo byť v súlade s firemnou identitou, mali by byť originálne a profesionálne vyhotovené. Navrhneme, vytlačíme a dodáme vám akékoľvek polygrafické výrobky od vizitky po katalóg, od niekoľkokusových sérií po stotisícové náklady. Podľa predstáv zákazníka je možné ich vyhotoviť v rôznom prevedení, farbách a samozrejme rôznymi technológiami ako sú napríklad ofsetová alebo digitálna tlač, výsek, razba a mnoho dalších.

 

portfolio-tlacoviny-001

 

Firemné tlačivá

 

Medzi základné firemné tlačivá patria vizitky, hlavičkové papiere, obálky, firemné obaly, foldre, lepené bloky, samoprepisovacie zložky a rôzne iné. Pri ideálne zvolenej kombinácii farieb, technológii a kvalitného papiera tak vznikajú reklamné materiály ktoré vašu firmu prezentujú smerom k potencionálnym zákazníkom.

 

portfolio-tlacoviny-firemne_tlaciva

 

Propagačné materiály

 

Ďalším produktom z oblasti firemnej prezentácie patria propagačné materiály ako sú plagáty, letáky, brožúry, prospekty, katalógy. Propagačnými materiálmi viete poskytnúť zákazníkom rôzne informácie o produktoch, akcie, novinky alebo návody na použitie a mnoho iných.

 

portfolio-tlacoviny-propagacne_materialy

 

Knihy a časopisy

 

Aj v dnešnej digitálnej dobe sú dôležitou a každodennou súčasťou nášho života tlačené knihy a časopisy. V našom vydavateľstve vám vydáme akúkoľvek periodickú, alebo neperiodickú publikáciu, pričom sadzbu aj úpravu obrázkov spravíme vo vlastnom grafickom štúdiu. Všetko pod jednou strechou.

 

portfolio-tlacoviny-knihy_casopisy

 

Obaly

 

Každý produkt bez perfektného obalu je na trhu veľmi ťažké presadiť a hlavne v dnešnom konkurenčnom prostredí. Každý obal musí plniť viacero funkcií okrem ochrany, mal by aj informovať, prezentovať ale hlavne zaujať kde obzvlášť platí staré známe – „obal predáva!“ Do tejto časti patria aj rôzne zakladače, kartónové a papierové výseky a podobné produkty.

 

portfolio-tlacoviny-obaly