Pre výrobu reklám je dôležité technické vybavenie a veľká manuálna zručnosť. Na kvalitných strojoch je samozrejme možné spracovávať rôzne materiály určené nielen na výrobu reklám ale napríklad aj pre stavebný priemysel drevársku výrobu alebo kovovýrobu. Okrem výroby reklám vám radi ponúkneme rôzne služby alebo vám pomôžeme s realizáciou vašeho projektu alebo jeho časti.

 

Spracovanie plastov (Lineárne ohybanie)

 

Lineárnym ohýbaním je možné vytvárať rôzne stojany, stojančeky, držiaky, cenovkové lišty a iné výrobky obýbané v jednom alebo vo viacerých smeroch. Materiály ktoré je možné takto ohýbať musia byť tepelne tvarovatelné ako napríklad číre alebo farebné akrylátové tabule, PVC tabule alebo PVC fólie.

 

portfolio-sluzby-linearne_ohybanie

 

Spracovanie kovov

 

Ponúkame výrobu kovových prvkov a konštrukcíí z oceľových, hliníkových a nerezových profilov, plechov, výpalkov s kompletnou povrchovou úpravou pieskovaním, žiarovým zinkovaním prípadne práškovou vypalovanou farbou (Komaxit).

 

 

Frézovanie

 

Frézovaním sa dá formátovať do pravidelných alebo nepravidelných tvarov väčšina tabulových materiálov ako napríklad kartón, ľahčené aj tvrdené plasty, dural, hliník, drevo alebo rôzne kompozitné materiály. Frézou je možné matreriály nielen prerezať ale aj vyhĺbiť napríklad pre zapustenie iných materiálov. Takto spracované materiály je možné použiť na rozličné účely v rôznych priemyselných odvetiach. Napríklad na nafrézované kompozitné dosky (Alucobond, Alupanel) na prekrytie fasád budov alebo vyfrézovať OSB alebo MDF dosky pri výrobe atypického nábytku a množstvo iných.

 

 

Gravírovanie

 

Gravírovanie je vytvátanie nezmazatelných stôp do tvrdého povrchu v tvare rôznych znakov ale nápisov. Takto je možné označiť napríklad klúčenky, menovky na schránky alebo aj iPod či iPad.

 

 

Potlač

 

Neodmyslitelnou časťou reklamy je aj potlač materiálov a produktov. Ponúkame vám niekoľko technológií ktorými je možné potláčať rôzne druhy materiálov. V závislosti od prevedenia potláčame sieťotlačou, tampónom alebo sublimáciou. Takto je možné potlačiť napríklad reklmané predmety, pracovné odevy, výseky z plastu a mnoho iných.

 

Vydavateľská činnosť

 

Popri práci v grafickom štúdiu a na základe dopytu našich klientov vám ponúkame aj možnosť vydať vašu knihu, publikáciu zborník alebo časopis. Vybavíme za vás všetky potrebné náležitosti a pomôžeme vám so zastupovaním pred všetkými úradmi.

 

Produkcia

Ponúkame vám naše skúsenosti ktoré sme nadobudli počas dlhých rokoch strávených v oblasti polygrafie a polygrafickej výroby. Vieme vám pomôcť s poradenstvom, tlačovou produkciou ale aj so zastupovaním pred agentúrou alebo tlačiarňou. Vaše projekty vieme skontrolovať, navrhnúť správne technológie a technologické postupy a doviesť ich do úspešného konca.

 

Revízia a servis reklám

 

Okrem výroby nových reklám vám ponúkame aj revíziu, servis a renováciu už existujúcich reklám. Bez starostlivosti spĺňa reklama svoju funkčnosť len určitý čas a netýka sa to len exteriérovej reklamy. Pri správnej starostlivosti sa predĺži funkčnosť aj životnosť vašej reklamy. Dôležité je udržiavať reklamu nielen z vonkajšej strany ale tak isto sa treba starať aj o elektoinštaláciu a svetelné zdroje vo vnútri. Pri starších reklamách vám ponúkame výmenu pôvodných svetelných zdrojov za LED moduly, čim predĺžime jej životnosť až o niekolko rokov.