3D logá sú našou doménou čo sme potvrdili aj nedávno, keď sme úspešne vyrobili a osadili logo pre nášho klienta RMS Mezzanine, ktorý sídli v nových priestoroch bratislavského River Parku, kde sa presunul len nedávno. Samozrejme po obdržaní požiadavky nasledovala obhliadka priestoru montáže a doriešenie detailov s objednávateľom a architektom.

 

logo_rms_mezzanine-detail1

 

Logo je hrubé iba 20mm s modrým a bielym podsvietením na podkladovú plochu s tým, že časť loga svieti aj čelne čím bol dosiahnutý pekný efekt rozptýlené ho svetla a ostých kontúr jednotlivých písmen. Korpus loga je z bieleho plastu, ktorý má lesklú povrchovú úpravu dosiahnutú kombináciou akrylových náterov a plotrovaniej fólie.

 

logo_rms_mezzanine-detail2

 

Svetelný zdroj tvoria LED SMD pásiky zapustené do plastu a difúzorom z opálového plexi skla. Na dosiahnutie dostatočného obrysového osvetlenia sme logo odsaili od steny na 30mm dlhých hliníkových rúrkach a kovových trnoch, ktoré zároveň tvoria aj elektrické kontakty, takže je nápis montovateľný.

 

logo_rms_mezzanine-finish

 

Celá kabeláž a transformátor sú ukryté za SDK stenou takže na povrch vystupuje iba čistota loga a svetla a môžeme sa tak pochváliť ďalšou kvalitne odvedenou prácou.