Koncom marca prešiel moderný bratislavský hotel Gate One na Ambrušovej ulici pod medzinárodnú sieť hotelov NH Hoteles a bol potrebný re-branding a modernizácia lôg a označenia budovy nakoľko logotypy musia zodpovedať štandardu celej siete.

 

nh_hotels_rebranding-001

 

Začali sme od strechy, kde bolo potrebné pomocou horolezcov demontovať pôvodné logo, vymeniť svetelný zdroj za moderné LED moduly a doplniť pred jestvujúci nápis logo „NH“.

 

nh_hotels_rebranding-002

 

Nasledovali označenia nad vchodom do hotela pozostávajúce z dvoch nadpisov „NH Gate One“ zo zváraného a ohýbaného hliníkového 1mm hrubého plechu, upraveného pieskovaním a práškovanou farbou RAL 9006 a svetelnej reklamy „NH Hoteles“. Tá bola vyrobená z hliníkového jakl profilu, opláštená kompozitnou doskou a plastickým 3D logom z 20mm plexi skla a 3mm duralového plechu.

 

nh_hotels_rebranding-003

 

Reklamný pylón so svetelným logom sme osadili do pôvodnej betónovej pätky, ktorú sme rozšírili a spevnili oceľovou sieťovinou. Samotný pylón pozostáva zo zváraného oceľového rámu (profil prierezu I 220) , na ktorom je opláštenie pozostávajúce z kompozitnej dosky 3mm a vystužovacieho rámu z AL jakl profilu 20x20mm, skladačkovým spôsobom uloženým na nosnú konštrukciu.

 

V interiéri prešla zmenou hlavne recepcia kde bola zadná stena potiahnutá pružnou translucentnou latexovou látkou, do ktorej bolo zo zadnej strany jemne vytlačené logo z plastu 10mm uchytené na hliníkovej teleskopickej konštrukcii, tak aby sa dala jemne dolaďovať vzdialenosť od steny. Celá plocha bola následne podsvietená a vystúpilo z nej len tmavé logo vytvorené ako keby z tieňa.

 

nh_hotels_rebranding-004

 

Posledné zmeny prebehli na celom navigačnom systéme v hoteli a podzemnom parkovisku zmenou loga a po ich úspešnej realizácii mohla začať nová úspešná etapa tohto výnimočného hotela.